Sitemizde şuan toplam 52 film bulunmaktadır.

Siyah Ayna BLack Mirror 1080p Türkçe Dublaj izle

1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

469
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Siyah Ayna BLack Mirror 1080p Türkçe Dublaj izle

Black Mirror ,büyük bir bükülme özelliğine sahip uzun metrajlı bir filmolan Bandersnatch ile geri döndü : hikaye, Kendi Maceralarını Seçmeye davet ediyor. Bandersnatch ,tipik lineer tarzda açılmak yerine, anlatıyı ilerletmek için izleyiciyi seçme seçeneklerine sahiptir. Yanlış seçimi yap, sana mal olacak. Soru şu: Bu bir film olarak bile sınıflandırılabilir mi? Yoksa bu şimdiye kadarki en ayrıntılı video oyunu gibi mi? Peki bunların hepsi nasıl çalışıyor? Aşağıda, Bandersnatch nasıl izleneceği ile ilgili bazı ipuçları sunuyoruz .

Bandersnatch , 1984 yılında, rahatsız edici bir genç programcı Stefan’ın ( Dunkirk oyuncusu Fionn Whitehead tarafından çalınan ) ardından, “yayılan bir fantastik romanı bir video oyununa adapte ettiği ve kısa sürede akıllara durgunluk veren bir zorlukla karşı karşıya kaldığı” gerçeğini sorgulamaya başlayan , 1984 yılında kuruldu . ayarlanan Siyah Ayna evrenin, güvenle garip varsayabiliriz, vahşi şeyler olur.

Ama Bandersnatch’in en garip öğesi, Kendi Macera Formatını Seçin. Gerçek meta-modada, CYOA kurgu hikayeye dahil edilmiştir – Stefan’ın uyarladığı fantastik roman, Kendi Macera Yolunu Seçin kitabıdır ve kendi yolunu seçme seçenekleri tasarladığı oyunun bir parçasıdır. İlk başta zekice ve sonra delirmeden önce biraz sıkıcı olmaya başladı.

İşte nasıl çalışıyor:

Eğer izlerken Bandersnatch , belirli sahneleri Stefan belli seçimler yapmak zorunda olacaktır. Ekranın altında iki seçenek belirir ve izleyicinin hangisini takip edeceğini seçmesi gerekir. Bazen, seçenekler sıradandır (ilk karar hangi gevreğin yenileceğini seçmeyi içerir). Bazen rahatsız ediyorlar (“bedeni gömmek” veya “kesmek”).
“Yanlış” seçimi seçerseniz – bu, anlatıyı doğru bir şekilde ilerletmeyen seçimdir, bir senaryo ortaya çıkar, bir şeyler çok yanlış gider, ve önceki sahneye geri dönüp alternatif seçeneği seçmeniz gerekir. .
On saniye atlama veya geri alma seçeneğiniz varken, normal hızlı ileri ve geri sarma seçenekleri devre dışı bırakılır. Zaman kodu da yok, yani filmin daha ne kadar süreceği konusunda hiçbir fikriniz yok.
Film teknik olarak 1 saat 30 dakika sürüyor, ancak seçeneklerin seçilmesi ve geri dönüp belirli sahneleri yeniden yaşamak zorunda kalması, çalışma süresini önemli ölçüde genişletiyor. Hepsi anlatıldı, yaklaşık beş saat çekim yapıldı. Yani programınızı temizlemek isteyebilirsiniz.
Arkanıza yaslanıp her iki seçeneği de seçmeye karar verirseniz, film sizin için seçecektir. Ancak, arsız, biraz sinir bozucu bir bükümde, film bazen “yanlış” seçeneğini seçerek sizi geri dönmeye zorlar.
Bandersnatch’ten zevk almanız büyük olasılıkla , tıkla ve tıkla stili video oyunlarından ne kadar hoşlandığınıza bağlı olacaktır. Şahsen, tüm çabamla biraz sabırsızlandım, ancak kilometreniz değişebilir – kendiniz deneyin. Pazartesi günü sizin için tam bir Bandersnatch incelememiz olacak.

Tür: 1080p Film, 2018 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, İMDB 7.0+, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: David Slade

Oyuncular: Fionn Whitehead, Craig Parkinson, Alice Lowe

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?