Sitemizde şuan toplam 72 film bulunmaktadır.

Cesur Fırtına Türkçe Altyazılı HD izle

734
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Cesur Fırtına Türkçe Altyazılı HD izle

Gençler, Hisashi Yoshizawa ve Shunsuke Daito, Japonya’nın en son iki bilim adamı olarak görev yaptı.
Gelecekten geleceğe yolculuk yapan bir grup özgürlük savaşçısı, Brave Storm’da dev robot teçhizatında uzaylı istilacılara karşı savaşmak için süper güçlü bir zırh takımı ve psişik ışınlanma yetenekleriyle donanmış , B sınıfı mecha eyleminin kısa, keskin bir şok pratikte formu icat eden endüstri. Yazar-yönetmen ve görsel efekt süpervizörü Junya Okabe’nin ilk özelliği, formun hayranlarını memnun edecek ve uzmanlık tarzında uzun ömürlü olacak, tipik olarak saçma bir bilim kurgu eğlencesi; ikinci bölüm, son başlıklara inanılacaksa gelecek. Yurtiçi bir sürümden ve denizaşırı festivallerden sonra, indirme, akış ve DVD çıkışları başlayacaktır.

Cesur Fırtına’da bir sürü etki ve referans ortaya çıkıyor , aralarında Avengers ve X- Men’ler (dünyadaki kurtarıcılar ve / veya mutantlar grubu), Iron Man (takım elbise), The Terminator (duh) ve Pacific Rim (aynen) ) – birçoğu geçmişte Japon pop kültüründen olduğu kadar – hem de endüstrinin kendi tür tarihini de emretti.

Cesur Fırtına’nın soğuk açıklığı, insanlığın tamamen tükenmiş olduğu ve intergalaktik istila eden Kırgızların ölümcül toksik bir yahnisi olan bir atmosfere sahip olması için gezegeni yeniden terzileştirdiği bir zaman olan Tokyo 2050’de ortaya çıkıyor. Neredeyse sonuncumuz olan Kasuga kardeşler, bir zaman makinesi kuruyor ve ruhsal yetenekli Haruka (Chihiro Yamamoto) ve Koji (Shunsuke Daito, Tokyo Kabilesi ) ve süpersuit dahil olmak üzere istilayı durdurmak için zamanında bir ekip gönderiyorlar . Bir göreve, en son robot bilimci Kenichiro Kurenai’yi buluyorlar (Hisashi Yoshizawa, Ben Kahramanım)) ve onu, birkaç yıl içinde atmosferden etkilenen teknolojiyi salıvermesi planlanan uzaylıların Black Baron’u yok edecek dev mecha olan Red Baron’u inşa etmeye ikna edin. İkinci görev, iyi doktorun erkek kardeşi, çıplak-eklemli boksör Ken’i (Shu Watanabe, Titan’a Saldırı ) izlemelerini sağlıyor, çünkü Red Baron’u sürmenin anahtarıdır … Her şey bir sonraki kısmı kurmadan önce harika (ve garip bir şekilde boş) Ginza atışıyla sona erer , bu da türdeki filmler için ( Gantz , Parasyte ) artan bir eğilimdir .

Cesur Fırtına’nın arsası beklenen bilimkurgu cihazlarına – istila, çevre harabeleri, zamansal paradokslar – dayanıyor, ancak Okabe, Kırgız izcisinin yarışın yeniden yerleşim için Dünya’yı seçtiğini açıklamasının neden olduğunu açıklayarak, karışıma hoşgeldinli bir sinizmi attı. Öyleyse, şiddet ve şiddet olaylarına maruz kalmak, nihayetinde kendisini yok edecektir. Teknik özellikler gayet iyi, bazı kayalık F / X’lerde bile (küçük bütçenin ışığında güçlü olsa da) ve merkezi performanslar aksiyonun önüne geçmiyor – uzaylı bir hit olarak çok odaklı bir Yuki Matsuzaki’nin istisnası -man robotu.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - Japonya

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Junya Okabe

Oyuncular: Shunsuke Daitô, Shu Watanabe, Mitsu Dan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?