Korku Seansı – The Conjuring 1080p Türkçe Dublaj izle | 1080pFilmizle, Full Hd Film izle, Türkçe Dublaj 2019 izle
Sitemizde şuan toplam 103 film bulunmaktadır.

Korku Seansı – The Conjuring 1080p Türkçe Dublaj izle

1
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek ODYorum yap

124
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Korku Seansı – The Conjuring 1080p Türkçe Dublaj izle

Aşikar korku hissini ortaya çıkarırken sinirleri tıkayan Conjuring , hikayesini sofistike ve özenle anlatan gururla eski moda bir korku filmi. İçeriğinin bir kısmı tanıdık gelse de – ürpertici bebekler, perili evler, derin üzücü dışavurumlar – yönetmen James Wan’ın filmi, terörün geleneksel çerçeveyi aşacağı kadar zekâsı (gerçekçi, gösterişsiz performanslara uzanan) gösterir.Los Angeles Film Festivali’nde Kuzey Amerika galası sonra Conjuring distribütörü Warner Bros şüphesiz direktörü olarak Wan’ın sicili umuduyla ile, 19 Temmuz’da ABD’de piyasaya sürülecek Insidious ve orijinal Testere cezbetmek mümkün olacak tür hayranları. Buna ek olarak, bu film The Amityville Horror’a ilham veren soruşturmanın arkasındaki ekip olan paranormal uzmanlar Ed ve Lorraine Warren’ın gerçek bir dava dosyasına dayandığı gerçeğiyle de desteklenebilir .

1971’de çekilen film, Ed (Patrick Wilson) ve Lorraine (Vera Farmiga) ‘yı takip ediyor. Son zamanlarda evli çift Roger (Ron Livingston) ve Carolyn Perron (Lili Taylor) tarafından satın alınan bir çiftlik evinde garip olaylara bakıyorlar. Çocukları ve beş çocuklarının güvenliğinden korkan Roger ve Carolyn, bir tür şeytani ruhun evi istila ettiğine ikna oldular ve Warren’ların hedefi bir netice olmamasına rağmen, bir iblisin salonları dolaşırken ikna olduklarına emin olduklarından emin.

Sesi olarak, Conjuring Wan en yakın olan Sinsi o kadar daha Testere , Gore bol miktarda vurguladı korku filmleri sözde “işkence porno” markasıyla doğurdu uyuyan hit. Onun açık yankıları ile Exorcist , Conjuring neredeyse hiç kan gösteren ve birkaç açıktan açığa yakaladım korkutuyor başvurmadan korku filminin bir klas, daha ayrılmış cins, olmayı hedefliyor.

Onların yerine, Wan ve sık görüntü yönetmeni John R. Leonetti, sadece görüş dışında gizlenen korkulara işaret etmek için yavaş, akıcı kamera hareketlerini kullanarak sürekli bir endişe atmosferine odaklanır. Benzer şekilde, besteci Joseph Bishara, şokları nadiren satan, sınırsızca saran zarif ve ölçülü bir skor tasarladı ve istenen etkilerini ortaya çıkarmak için sessizce ısrarlı bir kayma halini tercih etti.

Senaristler Chad Hayes ve Carey W. Hayes, bu karakterleri isimsiz mağdurlardan daha fazla kurgulamak için, özellikle iki evli çift arasında bir bağ kurarak, Warren’ların Perronlar’da onlardan farklı olmayan iyi ve kırılgan bir aile görmelerini sağlamak için övgüye değer bir çalışma yapıyorlar. kendi. Ve filmin potansiyel olarak hackneyed unsurları bile – psişik olarak Lorraine, hayaletleri ve diğer doğaüstü figürleri görebilir – kendilerini mantıklı hissettiren saçma bir basitliğe sahiptir.

Tabii ki, performanslar bu inanılırlık duygusunu yaratma yolunda uzun bir yol kat etti ve Wan, filmini mutlaka bariz seçenek olamayacak aktörlerle yayınlarken iyi bir iş çıkardı.

Aynı zamanda Sinsi olan Wilson, Farmiga’yla kolay bir ilişki içindedir ve bir çiftin terörden paylarını gördüklerini, onları etkilemiş olduklarını, ancak paranormal için ticari yaklaşımlarını sallamadıklarını öne sürmektedir. Kablo bakanlığı Band Of Brothers’da ortaya çıkan Livingston, muhtemelen Office Space ve Swingers’taki komedi rolleriyle tanınmaya devam ediyor , ve yine de endişesiz bir baba olarak, ailesini bu büyüyen tehditten büyüyen bu tehditten korumak için güçsüz ve kaygısız ev. Deneyimli karakter oyuncusu Lili Taylor, yıllarca en iyi rollerinden birine sahip ve gizemli yeni çürükleri karanlık bir kadere işaret eden bir anne oynuyor.

Film yapımcıları, daha önceki bir döneme zarar veren bir korku filmi moda sürecinde, modaya uygun çağdaş tür tropik yerlerin çoğundan minnetle kaçındılar. (Mesela, evin içinde tam olarak nelerin olup bittiğinin açıklaması gereksiz yere karmaşık bir şekilde ele alınmaz. Ve Conjuring aslında karakterlerin görünüşte lanetli evlerini bırakmadıkları için makul bir bahane sunar.) Film izleyiciyi korkuturken harika bir senaryo, senaryo çok fazla sürpriz sunmuyor, terörleri oldukça dar bir tanıdık kurgu grubuna düşüyordu.Bununla birlikte, söylenenle birlikte, bu tür engeller Conjuring’in inanılmaz derecede yoğun olan üçüncü eylemini yaşadıktan sonra çok küçük görünebilir . Wan’ın finali düzinelerce önceki korku filmlerini hatırlayabilir ‘ancak sahnelenme becerisi ve performanslarının üstlenilmesi, filmin sizi bir cehennem ağrısından gizlice geçireceği şekildedir.

Tür: 1080p Film izle, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, imdb 7+ Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: James Wan

Oyuncular: Vera Farmiga , Patrick Wilson , Ron Livingston , Mackenzie Foy , Joey King , Lili Taylor , Hayley McFarland , Shanley Caswell , Shannon Kook , Steve Coulter , John Brotherton , Meredith Jackson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?