Star Wars Yıldız Savaşları Kronolojik Düzende | 1080pFilmizle, Full Hd Film izle, Türkçe Dublaj 2019 izle
Sitemizde şuan toplam 156 film bulunmaktadır.

İşte Kronolojik Düzende Tüm ‘Yıldız Savaşları’ Filmlerini Geliştirmenin Doğru Yolu

1
( Yüksek Kalite )
70
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
İşte Kronolojik Düzende Tüm ‘Yıldız Savaşları’ Filmlerini Geliştirmenin Doğru Yolu

Bu, galaksideki en ikonik film franchise’larından biri, büyük ekranda belirleyici bilim kurgu destanı. Bu lanet Yıldız Savaşları, sürtükler.Aynı zamanda lanet olası şeyler için de devam ediyor – Star Wars: Yeni Bir Umut , 1977’de 1983’e kadar süren orijinal üçlemenin başlangıcında kollektif bilincimize patladı.

Daha sonra birkaç yıl beklemek zorunda kaldık, bu naidilerde biraz ön yarışma yapmadan önce dürüst olmak gerekirse belki de bekletmeliydik.

Ve şimdi, 2015’ten beri her yıl yeni bir Star Wars filmi çekiyoruz. Bir uzay lazer hayranı olmak için iyi bir zaman! Bir ayın patlamasını izlemeyi seviyorsanız, şansınız yaver gidiyor. Yakınlaştırılmış bir kılıç görmek ister misin? Bu taraftan gel dostum.

Ancak tüm yeni filmlerde – Rogue One ve Solo gibi bağımsızlar da dahil olmak üzere – tüm Star Wars filmlerinin nasıl sırayla dizilebileceğinin sırası biraz daha zor hale geldi. Artı, destan destanı kronolojik olarak en iyi şekilde izlenir – galaksinin tüm öyküsü, çok uzakta olduğunuzda ortaya çıkar.

Öyleyse, kronolojik olarak Yıldız Savaşları’nı doğru sırayla izleyelim.

Tür: 1080p Film izle, Diziler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?