American Animals – Amerikan Soygunu 1080p Türkçe Dublaj izle | 1080pFilmizle, Full Hd Film izle, Türkçe Dublaj 2019 izle
Sitemizde şuan toplam 156 film bulunmaktadır.

American Animals – Amerikan Soygunu 1080p Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek OD Tek MRYorum yap

249
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
American Animals – Amerikan Soygunu 1080p Türkçe Dublaj izle

Yazar / yönetmen Bart Layton ( Imposter ), soygun filmi seçer ve gerçekten yenilikçi, zevkli ve eğlenceli bir şekilde parçalarının toplamından daha yenilikçi olan, son derece hazırlanmış bir doktorSundance gösteriminin ilerlemesinden önce çılgınca bir başlık olan American Animals 2018 pazarını test edecek; Bu, herkes tarafından istenecek ve her seviyede iyi bir şekilde oynanması gereken bir film – festival, tiyatro, akarsu – ama bunun bedeli ne? Potansiyel bir Point Break veya Jenerasyon Dövüş Kulübü , farklı bir ticari manzaraya ulaşır; hak ettiği etkiyi yaratması için aynı şeyi talep eden, oyunun değişimini sağlayan bir film.

Zanaat burada her seviyede olağanüstüdür; olgu / kurgu senaryosunun karmaşık yapbozundan, oyunculuk, aydınlatma, tasarım ve en gizlice düzenlemeye kadar. Layton ve DoP Ole Bratt Birkeland, hem baştan çıkarıcı hem de dört orta sınıf kolej çocuğu olarak geçen bir dünyayı, 2004 yılında bir Kentucky üniversite kütüphanesinden bir hırsızlık planlıyor. “çizgiyi geçmek” için kimsenin diğer tarafta ne olacağını kimsenin bilmediği bir gerçeğe daima yaklaştırın.

Layton çok sayıda seviyede çalışır: Günümüzde erkeklerin ifadesine drama karşılığını verirken, çoğu zaman ilgili müdürlerin farklı bakış açılarından tekrarlanırlar. Aktörler Evan Peters ( X-Men ) ve Barry Keoghan ( Kutsal Bir Geyiğin Öldürülmesi ), gerçek hayattaki karakterleri Warren ve Spencer ile bugünden uzaktan yorum ve hatırlamalar sağlayan, soygunun iki tetikleyicisi olarak yanıcı bir kombinasyondur.

Warren, maceraya atılmak isteyen bir spor bursunda kolej vahşi bir çocuk olan “çorbadaki baharat” tır. O bir tavan vantilatörü açmaya çalışan bir T-Rex’in çizgi dövmesine sahip biri. gülünç, ama komik ve garip bir şekilde zorlayıcı. Bu arada Spencer, Lexington, Kentucky’deki yetişkin gerçeklik mesafesine uzaklaştıkça hayatında önemli bir drama olmaması nedeniyle dehşete düşmüş bir sanat öğrencisidir. Her ikisine de ne kadar büyüdükleri söylendi, ama çoğumuz gibi değiller.

Gerçek Spencer’ı ve gerçek Warren’ı ekrandaki karakterleriyle “etkileşimi” izlemek her zaman ilginçtir: Her iki oyuncu da rollerinde karizmatiktir, Keoghan daha sezgisel ve Peters sıkça patlayıcıdır. Gerçek hayattaki meslektaşlarının özünü nasıl yakaladıklarını görebilirsiniz.

Filmin güzelliği hedefleriyle canlanıyor: Üniversite kütüphanesinde mühürlü bir odanın içinde kalan ve orta yaşlı arşivci BJ (Ann Dowd) tarafından korunan zarif, değerli kitaplar. John James Audubon’un canlı şekilde resmedilmiş olan ‘Kuşlar’ı ve Darwin’in Türlerin Kökeni’nin nadir bir kopyasını çalmak istiyorlar. Aubudon’un kitabındaki kırılgan ve çoğu zaman vahşi görüntüler, zengin bir motif ve film için güçlü bir renk paleti sağlarken, kütüphanenin mühürlü atmosferi, bu çocukların geçmeyi seçeceği sessiz bir Rubicon’dur.

Layton, dikkatlice inşa edilen soygunlarla (sadece röportajlardan oluşan) belgesel çekimlerini köprüledi – çocuklar soygunlarla ilgili filmleri izleyerek suçlarını planlıyor ve birbirlerine Bay Black, Bay Pink vb. Diyorlar. izleyicilerin inançlarını askıya almaları gerekmiyor, bunun yerine gerçekliğin gölgeli doğasına, Rashomon tarzı satın alıyorlar . Çocuklar planlarını daha da ilerlettiğinde, iki oyuncu daha oyunun içine sokar; Eric (Jared Abrahamson) muhasebe kursundan sıkılırken, Chas (Blake Jenner) tamamen parayla motive olmuştur.Layton belgesel arka planını kurguya bir entrée vermek için kullanır ve çizgiyi kolaylıkla geçer, deneysel Bafta ödüllü Imposter olayını / dramını drama / gerçeğe dönüştürür. Amerikan Hayvanlar , başarılı bir belgeselcinin ikinci doğası olan birçok kesime ve bakış açısına ihtiyaç duyar, ancak buradaki drama da zahmetsiz ve kusursuz bir şekilde bütünleşmiş görünüyor. Gerçekten yeni bir çığır açan bir filmi görmek çok nadirdir, bu yüzden fotoğrafın orta-orta ve yüksek kaşlı kalabalığın sesi ile kucaklanması gerekir, Layton, soygun dramasının sadece devam eden sinema armağanı olduğunu ispatlar. vererek.

Tür: 1080p Film izle, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, imdb 7+ Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Bart Layton

Oyuncular: Evan Peters , Barry Keoghan , Blake Jenner , Ann Dowd , Udo Kier , Jared Abrahamson , Gary Basaraba , Lara Grice , Wayne Duvall , Jane McNeill , Whitney Goin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?