'Ad Astra' Fragmanları Hakkında Beş Sorumuz | 1080pFilmizle, Full Hd Film izle, Türkçe Dublaj 2019 izle
Sitemizde şuan toplam 138 film bulunmaktadır.

‘Ad Astra’ Fragmanları Hakkında Beş Sorumuz

0
( Yüksek Kalite )

Ad Astra , yılın en özgün, sürükleyici ve ilgi çekici filmlerinden biri gibi görünüyor. Yönetmen James Gray’in bilim kurgu macera filmi astronot Roy McBride’ın (Brad Pitt) galaktik bir tehdide neyin yol açabileceğini keşfetmek için tehlikeli bir göreve başlayan epik ve gizemli bir hikaye. Bu sadece McBride’ın babası Clifford (Tommy Lee Jones) 30 yıl önce uzaya doğru bir yolculuğa çıktı ve yaklaşan tehlike ile bir bağlantısı olabilir.

Ancak, Ad Astra’nın çoklu fragmanlarını gördükten sonra soracağımız birçok soru var çünkü bu etkileyici filmde neler olup bittiğini bilmek istiyoruz. İşte Reklam Astra ile ilgili yanıtları bulmaya çalıştığımız birkaç soru .

KIRMIZI ODA

Fragmanlardan biri Roy’un mikrofona konuşması ve babası için bir mesaj kaydetmesi ile başlar. Bu, aşırı miktarda ses yalıtımı veya başka tür bir teknolojik yalıtım gibi görünen kırmızı bir odada gerçekleşir. Clifford’un uzayda kaybolduğu düşünülüyorsa, bu odanın amacı nedir?

Oda uzayda inanılmaz bir mesafe yayınlamak için ayarlandı mı? Ya da oyunda daha garip bir şey olabilir mi? Bu kırmızı oda bir tür zaman yolculuğu mesajı gönderme makinesi olabilir mi? Roy babasına zamanında bir mesaj yollamaya mı çalışıyor? Durum ne olursa olsun, bu odanın bir tür özel öneme sahip olduğu ve bu mesajın nasıl iletildiği konusunda hayati önem taşıdığı açık.

DALGALANMA

Dünya genelinde büyük elektrik kesintilerine ve iletişim kesintilerine neden olan “Dalgalanma” olarak adlandırılan felaket bir olay olduğunu görüyoruz. Bu, bu elektriksel arızaların önemli ölüde ölümlere yol açtığı anlamına da geliyor. Bilmediğimiz şey, Dalgalanma’nın ne olduğu veya ne sebep olduğu. Yükselişin muhtemel tehdit ne olursa olsun, Roy’un neden onu durdurması gerektiğini açıklayan bir katalizör olması muhtemeldir.

Surge’nin bir şekilde otuz yıl önce başlayan Clifford misyonuna bağlı olması da muhtemel. “Ad astra” terimi, “yıldızlara” çevrilen Latince bir cümledir. Dalgalanma bazı yeni ileri uzay yolculuğu yan ürünleri olabilir mi? Tek bir anda bir solucan deliği veya başka bir geçiş alanı ve zamanı açma girişimi?

AY

Römorklar, bunun insanlığın ayı sömürdüğü çok uzak olmayan bir gelecekte olduğunu gösteriyor gibi görünüyor. Ay’da büyük bir istasyon görüyoruz, ancak asıl şok edici olan, birkaç ay arabasını ve şoförlerin (Roy dahil) birbirlerine saldırdığı bir eylem sahnesini görmek.

Bu bir takım sorulara yol açar. En büyüklerinden biri şudur: Roy’u kim durdurmaya çalışıyor ve neden? Galaksiyi kurtarmak ve neler olduğunu keşfetmek için bu görevi verdiğini görüyoruz, ama onun gerçeği keşfetmesini istemeyen karşıt güçler var mı? Oyunda düello yapan güç yapıları var mı? Clifford’un insanlığın geleceğini değiştirebilecek ve bazılarının olmasını istemeyecek bir şey keşfetmesi mümkün mü?

MARS

Roy görevi sırasında bir noktada Mars’a ulaştı ve orada zaten binaların ve yapıların olduğunu görüyoruz. Ve bu, ilk yolculuğu sırasında Clifford için bir karakol ya da araştırma istasyonu olmuş gibi görünüyor.

Clifford’un üzerinde çalıştığı her neyse, Mars en azından yol boyunca durmuş gibi görünüyor. Clifford’un dünyayı değiştireceğine inandığı şeyin ne olduğunu keşfettiği yer burası mıydı? Clifford’un bir tür yaşamı değiştiren deney yapması Mars’ta mıydı? Roy, Mars’taki fragmanlarda gördüğümüz video kayıtlarını ortaya çıkarır mı ve Clifford’a olanların gizemi ortaya çıktığında mı?

PATLAMA

Bir devasa mavi alev patlamasının genişlediğini ve bir uzay aracını çekmekle tehdit ettiğini gördüğümüz römorklarda kısa bir an var. Uzayda oksijen olmadığı ve yangının tam olarak gerçekleşemediği düşünülürse, bu gizemli olay ne olabilir? Römorklardan birinde Roy’un kontrolsüz bir anti madde reaksiyonunu durdurmaya çalıştığını duyduk. Bu patlama bu reaksiyonun bir parçası mı? Bütün bir gezegenin imhası olabilir mi? Römorklar Roy’a güneş sistemine Satürn ve muhtemelen Neptün veya Uranüs kadar girdiğini gösteriyor. Gerçekleşen tüm gezegenleri yok eden bir şey mi var?

Ad Astra’da neler olup bittiğini öğrenmek için kovuluruz. Reklam Astra’nın 20 Eylül’de tiyatrolara çarptığı tüm cevapları öğreneceğiz .

189
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
‘Ad Astra’ Fragmanları Hakkında Beş Sorumuz

Ad Astra , yılın en özgün, sürükleyici ve ilgi çekici filmlerinden biri gibi görünüyor. Yönetmen James Gray’in bilim kurgu macera filmi astronot Roy McBride’ın (Brad Pitt) galaktik bir tehdide neyin yol açabileceğini keşfetmek için tehlikeli bir göreve başlayan epik ve gizemli bir hikaye. Bu sadece McBride’ın babası Clifford (Tommy Lee Jones) 30 yıl önce uzaya doğru bir yolculuğa […]

TÃ�¼r: 1080p Film izle, 3d Filmler, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmleri, Polisiye Filmleri, Psikolojik Filmler, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Western Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

 

“‘Ad Astra’ Fragmanları Hakkında Beş Sorumuz” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Murat Pirim - 6 ay önce demiş ki:

    Başrol oyuncuların ismi yeterli vizyon film efsane olacak başarılar.