Star Wars Hayranları Rey'in 'Skywalker'ın Yükselişi'nde Karanlık Tarafıyla Yüzleşeceğini Düşünüyorlar | 1080pFilmizle, Full Hd Film izle, Türkçe Dublaj 2019 izle
Sitemizde şuan toplam 103 film bulunmaktadır.

Star Wars Hayranları Rey’in ‘Skywalker’ın Yükselişi’nde Karanlık Tarafıyla Yüzleşeceğini Düşünüyorlar

0
( Yüksek Kalite )

SPOILER UYARI: Aşağıdaki makalede, The Skywalker’ın Yükselişi’nden çekilen görüntüleri ve filmde neler olabileceğine dair spekülasyonları içeren potansiyel spoiler bulunmaktadır . Devam etmek kendi sorumluluğunuzdadır.

Birkaç ay içinde, Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi gözbebeklerimize ulaşacak. Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Episode IX – aynı zamanda bilindiği gibi – devamı üçlemesini kapatacak ve onunla birlikte Skywalker hikayesinin tamamına perdeyi çizecek. 

Bu haftasonu D23’te Disney, bekleyen bir kalabalığa yepyeni bir görüntü sundu. Bu ‘Özel Bakış’, efsanenin başından, daha önce görünmeyen Rise of Skywalker görüntülerine kadar çekimleri birleştirdi ve sonunda çevrimiçi oldu.

Tahmin edilebileceği gibi, taraftarlar bunun hakkında konuşmayı bırakamıyor. En önemlisi, Rey’in bu ayrılık görüntüsünün ne anlama gelebileceği konusunda spekülasyon yapıyorlar . Bilirsin – oldukça kötü göründüğü, çift kanatlı kırmızı bir ışın kılıcı tutan ve kukuletalı bir pelerin giyen kişi.

Yıldız Savaşları hayranları topluluğu – Wookieepedia’yı – düşüncelerini toplamak için oyladık .

BAKILMASI GEREKEN BİR VİZYON

Biz sorduk: Skywalker’ın Yükselişindeki [D23 Özel Bakış] ‘Karanlık Rey’ ile ne oldu ? Ve bu Wookieepedia topluluğunun söylediği şey:

Bu bir Zorunlu Dava – Rey, Karanlık Tarafı ile savaşıyor 31%

Kylo veya Rey’in% 24 olabileceği hakkındaki vizyonu

Rey Darth Sidious% 16 oranında sahip oldu.

Rey bir klonu – onun% 16’sının karanlık versiyonudur

Rey, Karanlık Yüze döner% 10

Diğer% 3

Ankete katılanların en yüksek oranı -% 31 – söz konusu atışın Rey’in içinde bulunduğu bir ‘Zorlama Davası’ndan alındığını düşünüyor. Bu sırada Karanlık Tarafıyla yüzleşmek zorunda kalacaktı. İle Luke Skywalker özellikle üzerinde Kuvvet duruşma sırasında kendisini karşılaştığı ettikten Dagobah’a vesayet altında Yoda içinde İmparatorluğu Strikes Geri , bu taraftarlar bu teoriye arkasında alacağı çok mantıklı.

Gerçekten, Streak2121 “Jedi denemelerinden biri kendi karanlığınızla karşı karşıya geliyor” diye işaret ediyor.

Tuckdaddy , gerçekçi bir şekilde, “büyük olasılıkla Dagobah’ta Luke’un yaşadığı gibi bir vizyon” olduğunu itiraf ediyor. Bazı taraftarlar ise vizyon o kadar emin değiller  ise % 24 o Rey Karanlığa yolunu takip ettiğini şeye sahip olabilirdi bir göz aslında inanmak ile, bir ‘Kuvvet deneme’ parçası.

JohnKelty33 , “Bence Kylo Ren’in bir vizyonu olduğunu düşünüyorum, bence pozisyonunda olsaydı, ne kadar iyi bir iş yapabileceğini görmek onun vizyonudur. Bu onu yapabileceği bir yol olmadığından emin olması için motive ediyor, bu yüzden onunla savaşması gerekiyor. ”

Bu çiftin, çekilen görüntülerde kafa kafaya gittiğini görüyoruz. Ancak Fivstaver Rey’in vizyonunu şöyle düşünüyor: “Rey, bu sekanslardan 2 tanesinde zaten var. Biri TFA’da diğeri TLJ’de. ”

ÖZÜ AKTAR

Bu arada ArchieKE , bir tür bedenin ele geçirilmesinin devam ettiği fikrini ortaya koyuyor: “Karanlık taraf Rey ne kadar soğuk olursa olsun , bunun bir vizyondan çok daha fazlası olduğunu düşünmüyorum. Rey’in bir şekilde ele geçirildiğini söylemek kadar ileri giderdim ama… ”.

O kapüşonun tanıdık geldiğini düşündüm …

Star Wars lore’da, bilinci yeni bir gemiye aktarmak mümkündür . Karanlık Taraf – Sith Lords ve özellikle de son derece güçlü Darksiders’larla ilişkili bir güç . İle Darth Sidiousdaha önce yenilmiş kabul edilir ve Episode IX için dönmek için teyit o Rey bedenini kolonize bu gücü kullanan olabileceğini rakamlar – bu kullanıcı ölümü kandırabilir sağlayan bir tekniktir.

Ankete katılanların% 16’sı bu olayın arkasında, Tuckdaddy ise “[Palpatine] Legends’e çok düşkün ” dedi.

ÇALINAN BİR SİLAH

Pek çok taraftar, Rey’in kendi yokluğunda kullanmak için çok güzel görünen ışık kılıcını basitçe tahsis etme olasılığını dikkate almayı ihmal etmiş gibi görünüyor – ya da gerçekten reddedildi. Listelenen teorilerin hiçbirinde bulunmayan% 3’ü arasında, onu kaldırdığına inanan hayranlar var. Tabii ki! Kırmızı bir ışın kılıcı kullanması için kötü olması gerekmiyor!

Throw7Knives , “Rey Sabre’yi Ren şövalyesinden aldı ”, 2johnnyowens biraz daha ileri giderken, “Ren şövalyesini öldürüp götürdüğünü” iddia etti.

Burada hiç karanlık tarafa gitmediğini gösteren kanonik kanıtlar var – daha önce iyi adamların kırmızı ışın kılıcı kullandığını gördük. In Star Wars Asiler , Kanan biri Temple Muhafızlar karşı kullanmak için yakalar (kırmızı değil olsa kimin kendi ışın kılıcının çok biz Rey görüntüleri kullanarak bkz biri gibidir).

Rey’in Kylo’ları kullandığına tanık olduk – yalnızca The Last Jedi fragmanında değil, aynı zamanda Star Wars Battlefront II’de de görüldü .

GRİ ALAN

‘Öteki’ye oy veren taraftarların% 3’ü, gördüğümüz Karanlık Rey’in Gri Jedi olma yolculuğuyla ilgili olduğunu düşünüyor .

Cormac Silverhand , “Bu sadece bir Güç Denemesi değil, yeni“ Gri ”Jedi’nin ilki olma yolunda bir adım” dedi .

İken Nicolo De Guzman diyor, “Belki Rey karanlık tarafa kendini ancak dolayı sadece o İmparator Palpatine yenmek yapabiliyor ışık ve karanlık taraf güçler hem yararlanarak gereğidir gerçekleştirilmesine döner. Bu, insanlığını kaybetmesi veya arkadaşlarına geri vermesi gerektiği anlamına gelmez; ama sadece daha büyük bir son için bir araç. ”

Gri Jedi, bir yandan, Karanlık Tarafa tamamen düşmeden Işık ve Karanlık arasındaki çizgiyi yürüyen kullanıcıları zorlayan olarak tanımlanır. Rey’in The Last Jedi’ninyayınlanmasından önce Gri Jedi olarak ayakta durmasıyla ilgili çok sayıda spekülasyon olsa da, Wookieepedia’daki Gri Jedi sayfasını ziyaret edenler çatıdan atıldı – bu kez ziyaretçi sayıları arasında belirgin bir fark yoktu. . Bu, taraftarların bu teoriyi bırakmaya hazır olduğu anlamına gelebilir mi?

KLON KURT

Çok sayıda taraftar gördüğümüz Karanlık Rey’in bir klon olabileceğine inanıyor. % 16 kesin.

SCIFIGUY89 “Sidious’tan başka bir klon veya kuvvet aktarımı olduğundan eminim” diyor .

Swmdc , “ Bunu hayal edin : Rey, Ren Şövalyeleri ile savaşıyor ve maskelerini çıkarıyor ve hepsinin Rey klonu olduğunu ortaya koyuyor, bu yüzden gördüğümüz“ Rey ”, Ren’in başka bir şövalyesi,” diyor Swmdc .

Bu arada King Bendix , “Belki Karanlık Rey, Palpatine’nin kızı ve Rey, sadece bir yedekleme planı klonu…” diyor.

Axelfennex bu teori üzerinde genişler: “Katılıyorum ^ ^ ^, Dark Rey Palpatine klonunun klonu olsaydı ve onun fragmanındaki (SPOILERS) vagonu ve çoklu klonlarının vizyonları bir ipucuna yol açan bir şeydi. senin teorin için mi?

REY DÖNEBİLDİ

Bununla birlikte, belki de en ilginç teori, tartışmasız en bariz olanıdır – Rey’in gerçekten de Karanlık Tarafa döndüğünü.

Tuckdaddy, “Rey’in karanlık tarafa döndüğü fikrini seviyorum. Bir düşünün, geçmiş olanı öldürmekle birlikte gider, Rey, chewie ve leia’yı tamamen karanlık tarafa adamak için fedakarlık olarak öldürebilirdi. Ayrıca Disney, daha fazla film yapmayı planlıyorsa, First Order’ın zaferini güçlendirir ve tekrar kötülerin olmalarını sağlar. Eğer üçlemenin kaybettiği iyi adamlarla sona ererse, bu çok büyük bir twist olur. Düşüşü aynı zamanda çok az bir eğitim almış olmasının gerçeğini istemezdi, eğer isteksizce karanlık tarafa giriyorsa ve eğer varsa, onun cazibesine karşı koymak için hiçbir eğitimi olmayacaktı. ”

Anakin Skywalker, Karanlık Tarafın cazibesine dayanamadı.

Bu ikna edici bir argümandır ve Anakin Skywalker’ın Darth Vader’e geçişini ve Obi-Wan’ınelindeki eğitimi yetersiz olduğu için Karanlık Yüzü harekete geçirir .

Görüntüdeki diğer önemli konuşma noktası C-3PO’nun kırmızı gözleri – ki ilginç bir şekilde Wookieepedia’nın 0-0-0 sayfasını ziyaret eden ziyaretçilerde% 6000 (evet, 6000 PER) artışa neden oldu . Triple-Zero, bilindiği gibi, işkenceyi gidermek için inşa edilmiş daha geniş Star Wars evreninden gelen bir protokol droid ve C-3PO’nun görüntüdeki ile aynı kırmızı gözlere sahip.

Benzer şekilde, bir suikastçı olarak yeniden programlanan, bir protokol droid olan C-3PXsayfası , çekimin hemen ardından en çok ziyaret edilen ilk 10 Wookieepedia sayfası arasında yer aldı.

C-3PO’nun ‘karanlık’ hale gelebileceği , Skywalker’ın Yükseliş – Rey’inin içinde en sevdiği bazı iyi adamların kötüye gittiğini göreceğimiz teorisini destekliyor . Bu aynı zamanda Palpatine’nin babası olduğu fikrine de inanıyor.

KYLO’NUN YÜKSELİŞİ?

Buna karşılık, Kylo’nun Işık Tarafına yükselebileceği spekülasyonu var. Yani, filmin adı aslında kendisine referans olabilir, çünkü Han Solo’nun oğlu olmasının yanı sıra , aynı zamanda bir Skywalker’ın oğlu.

“Her şey Ben Solo / Skywalker .. ve gücün aydınlık tarafına yükselişi ile ilgili. Bu yüzden aslında Rey karanlık tarafa gidiyor ”diyor Srader6 .

Kylo Ren de Leia’nın oğlu.

Wookieepedia kullanıcısı Ben $ olo , Darth Vader’in nefes alıp verme sesinde römorktan duyduğu sesi referans alarak, durumun bu olabileceğine dair sembolik bir kanıtı vurguluyor  : “Demek istediğim, Vader öldü ve geri gelmesi pek mümkün değil. Ama belki onun öyküsünü simgeliyor ve karakterlerden birini (belki de Kylo’yla) eşleştiriyor? Başka bir deyişle, Vader’in geçtiği açık-koyu-karanlık geçişi nefes almasıyla temsil ediliyor ve eğer düşündüğüm doğru ise, belki de Kylo aynı şeyin ortasında mı? ”

102
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Star Wars Hayranları Rey’in ‘Skywalker’ın Yükselişi’nde Karanlık Tarafıyla Yüzleşeceğini Düşünüyorlar

SPOILER UYARI: Aşağıdaki makalede, The Skywalker’ın Yükselişi’nden çekilen görüntüleri ve filmde neler olabileceğine dair spekülasyonları içeren potansiyel spoiler bulunmaktadır . Devam etmek kendi sorumluluğunuzdadır. Birkaç ay içinde, Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi gözbebeklerimize ulaşacak. Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Episode IX – aynı zamanda bilindiği gibi – devamı üçlemesini kapatacak ve onunla birlikte Skywalker hikayesinin tamamına perdeyi çizecek.  Bu haftasonu D23’te Disney, bekleyen […]

Tür: 1080p Film izle, 3d Filmler, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri, Psikolojik Filmler, Savaş Filmleri, Western Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

 

“Star Wars Hayranları Rey’in ‘Skywalker’ın Yükselişi’nde Karanlık Tarafıyla Yüzleşeceğini Düşünüyorlar” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Oscarlık Filmler - 2 ay önce demiş ki:

    Videonuz harika. Daha fazla ayrıntı öğrenmek isterim.